Hotel Morobbia

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • Eten op locatie

  • Vergaderfaciliteiten

  • Roken niet toegestaan

  • Kindvriendelijk

  • Airconditioning

  • Huisdieren

Locatie

    Dit comfortabele Hotel Morobbia Camorino bevindt zich op 3 km van de kerk van S. Bernardo in Camorino en is voorzien van een bagage-opslag. Dit hotel beschikt over een privéparkeerplaats ter plekke.

    Het hotel met 24 kamers heeft een eersteklas ligging op 10 minuten rjden vanaf Stiftskirche SS. Pietro e Stefano. Vanaf hier is het 16 km naar Locarno terwijl het Castelgrande Bellinzona op een afstand van 3,1 km ligt. Gasten kunnen ook Parco della scuola bezoeken, dat op 800 meter verderop ligt. Tot de nabijgelegen opmerkelijke religieuze gebouwen behoort de kerk van S. Maria delle Grazie, op 2 km van Morobbia. De nabijliggende bushalte is Alla Morobbia op wandelafstand van 5 minuten.

    Tot de voorzieningen op de kamers behoren een flatscreen TV met satellietzenders, evenals koffie- en theevoorzieningen. Een apart toilet en een douche zijn in de badkamers. De privébadkamers zijn uitgerust met een apart toilet en een douche en bieden comfort zoals een haardroger en badlakens.

    Een Italiaans ontbijt wordt dagelijks aangeboden. De gasten kunnen de Midden-Oosterse keuken in Restaurant in Hotel Morobbia, gelegen op 50 meter afstand, proeven.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 17:00 tot 21:30
    Uitchecken: van 07:00 tot 10:00
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen ledikanten in de kamer.

    Kameropties bij Hotel Morobbia Camorino

    Tot de voorzieningen op de kamers behoren een flatscreen TV met satellietzenders, evenals koffie- en theevoorzieningen. Een apart toilet en een douche zijn in de badkamers. De privébadkamers zijn uitgerust met een apart toilet en een douche en bieden comfort zoals een haardroger en badlakens.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Hotel Morobbia Camorino Bedden foto Hotel Morobbia Camorino Wastafels foto
    Budget Kamer

    Grootte: 12 m²

    Type bed: 1 enkel bed

    Meer informatie +
    Hotel Morobbia Camorino Bedden foto Hotel Morobbia Camorino Bedden foto Hotel Morobbia Camorino Bedden foto Hotel Morobbia Camorino Wastafels foto
    Economy Kamer met Twee Aparte Bedden

    Grootte: 14 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Hotel Morobbia Camorino Wastafels foto Hotel Morobbia Camorino Bedden foto Hotel Morobbia Camorino Bedden foto Hotel Morobbia Camorino Badkamer foto
    Kamer

    Grootte: 16 m²

    Type bed: 1 enkel bed

    Meer informatie +
    Hotel Morobbia Camorino Wastafels foto Hotel Morobbia Camorino Bedden foto Hotel Morobbia Camorino Bedden foto Hotel Morobbia Camorino Badkamer foto
    Kamer met Twee Aparte Bedden

    Grootte: 16 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Hotel Morobbia Camorino Bedden foto Hotel Morobbia Camorino Bedden foto Hotel Morobbia Camorino Bedden foto
    Budget Kamer met een Queen Size Bed

    Grootte: 16 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Hotel Morobbia Camorino Bedden foto
    Superior Kamer met Twee Aparte Bedden

    Grootte: 16 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Hotel Morobbia Camorino Bedden foto Hotel Morobbia Camorino Bedden foto Hotel Morobbia Camorino Kamer foto Hotel Morobbia Camorino Kamer foto Hotel Morobbia Camorino Kamer foto Hotel Morobbia Camorino Bedden foto Hotel Morobbia Camorino Faciliteiten foto Hotel Morobbia Camorino Kamer foto Hotel Morobbia Camorino Keuken foto Hotel Morobbia Camorino Kamer foto
    Superior Kamer

    Grootte: 16 m²

    Type bed: 1 enkel bed

    Meer informatie +

    Locatie bij Hotel Morobbia Camorino

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Luchthaven Lugano
    26.4 km

    Bezienswaardigheden (9)

    Municipio di Camorino
    600 m
    Mercato coperto
    600 m
    Ai Scarsitt
    600 m
    Teleferica Camorino Monti di Croveggia
    800 m
    Ai Munt
    900 m
    Morobbia
    1.1 km
    Al Pian di Bur
    1.5 km
    Museo della Memoria
    1.8 km
    Crematorio di Bellinzona
    2.2 km

    Gastbeoordelingen van Hotel Morobbia Camorino

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Zwitserland

    Hotels in steden wereldwijd

    Veelgestelde vragen

    • Biedt Hotel Morobbia huurdiensten aan?
      Gasten kunnen direct bij Hotel Morobbia bussen huren.
    • Accepteert dit hotel in Camorino huisdieren?
      Gasten worden uitgenodigd om samen met hun huisdieren in dit hotel in Camorino te verblijven.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Hotel Morobbia Camorino